top of page

Bilinçli Beslenelim, Peki Nasıl?


Buğday Derneği'nin hazırladığı 32 sayfalık organik rehber bilinçli beslenmeyi öğrenmek adına muhteşem bir şekilde hazırlanmış bir kaynak.

Bu konuda ilgisi olan herkesin okumasını şiddetle öneriyoruz. Ne yazık ki okullarda öğrenmediğimiz ya da aile kültürlerinde yerini kaybetmiş bu bilgileri önce bize sonra yeni nesillere aktarmak için büyük bir özenle çalışan Buğday Derneği'ni takip etmek ve gıda alışverişlerinde sormak, sorgulamak, iyi üreticinin peşinden koşmak ve artık internetin sağladığı faydalar sayesinde pek çok yerel üreticiden online sipariş vermek mümkün.


Aşağıda bizim de alışveriş yaptığımız bazı platformları sizlerle de paylaşmak istedik. Bunun dışında da çoğalarak artan bu kuruluşlardan eminiz ki sizlerin de güvenerek alışveriş yaptıkları vardır. Bildiklerinizi bizimle de paylaşmak ister misiniz?Ayrıca Lokal beslenme editörümüz Ayla Kenanoğlu ile bilinçli beslenmenin temellerini konuştuğumuz podcast kaydımıza tüm podcast platformlarından ulaşabilirsin.
Comments


Lokal Hareket Nedir?

Bilinçli birer tüketici olma yolunda bize ışık tutan yerli düşünce liderlerini, kültür gözlemcilerini, hikaye anlatıcılarını, üreticileri, yaratıcıları, kreatif beyinleri, genç girişimcileri, bilim insanlarını, uzmanları, şifacıları, toplumsal fayda sağlayanları ve herşeyden öte kişisel keşif yolculuğunda olanları bir araya getiriyoruz. 

içerikler sana gelsin!

Aramıza Hoşgeldin!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest
bottom of page